پروژه های سال ۱۳۹۷ سریعا آغاز شود
پروژه های سال ۱۳۹۷ سریعا آغاز شود

رئیس شورای شهر تبریز گفت: از شهردار تبریز می خواهیم سریعا پروژه های سال ۱۳۹۷ را آغاز کند که خود پروزه های شهرداری می تواند در راستای ایجاد اشتغال موثر باشد.

به گزارش عصرتبریز، شکور اکبرنژاد در جلسه صبح امروز شورای شهر تبریز با تسلیت ایام رحلت حضرت خدیجه(س) گفت: در شهر تبریز دو سرمایه عمده داریم که باید برای حفظ آنها برنامه ریزی کنیم؛ جوانان و محیط زیست دو موضوع مهم و سرمایه عمده شهر تبریز هستند.

رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه دولت باید مسئله اشتغال جوانان را حل کند تصریح کرد: دولت و مجلس باید با اصلاح روابط بین الملل و اصلاح قوانین باید اقدامات لازم را در این حوزه صورت بدهد.

اکبرنژاد با تاکید بر استفاده از ظرفیت گردشگری شهر می تواند در جهت ایجاد اشتغال اقدام کند گفت: مسئولین باید تمام اقدامات لازم را در این حوزه به کار بگیرند و شهرداری نیز با وجود اینکه در حوزه ایجاد اشتغال مسئولیت ندارد آماده همکاری با تمام نهادها است.

او در بخش دیگری از سخنانش با درخواست تسریع در فرآیند آغاز پروژه های سال ۱۳۹۷ گفت: شهرداری تبریز با اغاز پروژه های سال ۱۳۹۷ می تواند در راستای ایجاد اشتغال گام بردارد.

رئیس شورای شهر تبریز گفت: سرمایه دوم شهر تبریز درختان و در کل محیط زیست این شهر است که باید با تمام توان در جهت حفظ و حراست از آن اقدام کنیم. او ادامه داد: حفظ محیط زیست کاری است که نیاز به مداومت و علاقه دارد. اکبرنژاد تصریح کرد: در حوزه محیط زیست نیازمند همکاری همه مسئولین هستیم.

وی تاکید کرد: محلات محرومی در شهر وجود دارد که نیازمند فضای سبز است و شهرداری با تملک چند خانه در جهت ایجاد پارک اقدام کرده است که حرکت ارزشمندی است.

اکبرنژاد افزود: در ایستگاه مترو ماه ها است که آب تخلیه شده از ایستگاه مترو در منطقه رهاسازی می شود که جای تاسف دارد و برای استفاده از آن باید سریعا اقدام شود.

رئیس شورای شهر در خصوص زیباسازی در شهر تبریز تاکید کرد: در مسائل مختلف زیباسازی باید برنامه ریزی وجود داشته باشد مثلا در مورد تلویزیون های شهری یکی از نهادها ماه ها است که درخواست یک تلویزیون کرده ولی تاکنون درخواستشان به جایی نرسیده است.

انتهای پیام/