حاج صفی در دو راهی تراکتور – سپاهان
حاج صفی در دو راهی تراکتور – سپاهان

تراکتوری ها در پی جذب لژیونر ملی پوش فوتبال ایران هستند.

به گزارش عصرتبریز، احسان حاج صفی، ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان که شرایط خوبی در این تیم ندارد، به دنبال بازگشت به ایران است. او با سپاهانی ها مذاکرات اولیه را انجام داده است. بر اساس مذاکراتی که بین دو طرف انجام شده حاج صفی بایستی شخصا اقدام به دریافت رضایت نامه خود از تیم المپیاکوس کند. پس از اخذ رضایت نامه تیم یونانی، حاج صفی برای انجام مذاکرات نهایی راهی اصفهان می شود. البته در این میان یک پیشنهاد دیگر نیز به ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس ارائه شده و او را در دوراهی قرار داده است.

تیم تراکتورسازی تبریز با توجه به پستی که احساس حاج صفی در آن توپ می زند نسبت به جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده است. بر همین اساس، سرخ پوشان فوتبال آذربایجان پیشنهاد قابل توجهی را به احسان حاج صفی ارائه کردند. به این ترتیب باید دید که حاج صفی پس از دریافت رضایت نامه خود از المپیاکوس راهی تبریز خواهد شد یا اصفهان؟

البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که با توجه به اینکه احسان حاج صفی هنوز با تیم المپیاکوس قرارداد دارد و شاید تیم یونانی رضایت نامه او را صادر نکند، این احتمال نیز وجود دارد که وی شرایط لازم برای پیوستن به هیچکدام از دو تیم تراکتورسازی و سپاهان را نداشته باشد. جالب اینجاست که حاج صفی پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن هر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان را داشته است.

انتهای پیام/