نامه باشگاه تراکتورسازی به رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران

دسته: دسته‌بندی نشده , ورزشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

عصر تبریز: باشگاه تراکتورسازی در نامه ای به رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران مراتب اعتراض خود را نسبت به مشکلات داوری دیدار تیم های تراکتور سازی تبریز و نفت تهران اعلام کرد و خواستار پیگیری آن شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، رئیس سازمان لیگ فوتبال در همین رابطه در نامه ای به فدراسیون فوتبال مراتب اعتراض باشگاه تراکتورسازی مبنی بر ضرر مادی و معنوی این باشگاه با توجه به تذکر قبلی این سازمان نسبت به حساسیت فوق العاده این مسابقه و مذاکره با ریاست محترم فدراسیون فوتبال قبل از مسابقه خواهان رسیدگی فوری به درخواست باشگاه تراکتورسازی و اعلام نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال کرد.

در همین رابطه سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و جواد ششکلانی رئیس هیات فوتبال استان آذر بایجان شرقی نیز در نامه مشترکی به ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به عملکرد داور دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران مراتب اعتراض خود را اعلام و خواهان پیگیری این موضوع شدند.

متن کامل نامه باشگاه تراکتور سازی بشرح ذیل می باشد.به گفته روابط عمومی سازمان لیگ ، این نامه اعتراضی  به فدراسیون فوتبال ارجاع شده است .

photo_1432414744709


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل