عصر تبریز:رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: فردی که با اهداف شیطانی به منظور اغفال زنان و دختران، در فضای مجازی صفحات غیر اخلاقی ایجاد کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ «محسن محمودی» با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی رصد […]

عصر تبریز:رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: فردی که با اهداف شیطانی به منظور اغفال زنان و دختران، در فضای مجازی صفحات غیر اخلاقی ایجاد کرده بود، توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ «محسن محمودی» با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی رصد ماموران پلیس فتا آذربایجان شرقی، وبلاگی با محتوای غیر اخلاقی با قصد اغفال زنان و دختران کشف شد.

وی افزود: با توجه به محتوای بسیار مخرب این وبلاگ و شکایت تعدادی از شهروندان شناسایی و دستگیری مالک وبلاگ در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی تصریح کرد: پس از تهیه مستندات لازم و انجام اقدامات تخصصی متهم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمودی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های اولیه انگیزه خود را از ایجاد این وبلاگ، اغفال زنان و دختران اعلام کرده است که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی با بیان اینکه پلیس فتا فعالیت همه وبلاگ‌ها در فضای مجازی را تحت نظر دارد، گفت: شهروندان در صورت مشاهده صفحات غیر اخلاقی در فضای مجازی، موضوع را از طریق ایمیلAZ.SH_FATA@POLICE.IR جهت پیگیری‌های قانونی به پلیس فتا اعلام کنند.