مهاجم سابق استقلال به تراکتور پیوست
مهاجم سابق استقلال به تراکتور پیوست
باشگاه تراکتور با وینگر فصل گذشته تیم گل گهر سیرجان به توافق رسیده و قرارداد امضا کرد.

به گزارش عصرتبریز، تراکتور در نقل و انتقالات تابستانی، خروجی‌های پر تعدادی داشت. گل گهر مقصد چند تراکتوری در لیگ بیست و یکم بود و پس از رضا شکاری که سال گذشته حضور در سیرجان قطعی شده بود تیکدری و خانزاده به عنوان دو تراکتوری دیگر پیراهن گل گهر در فصل جدید را به تن کردند.

در شرایطی که مسابقات لیگ برتر شروع شده اما هنوز فرصت نقل و انتقالات به پایان نرسیده و باشگاه‌ها به دنبال جذب آخرین بازیکنان مورد نظر خود در زمان باقی مانده هستند. در یکی از این نقل و انتقالات، شاهد حضور وینگر گل گهر در تراکتور بودیم تا بعد از خروج چند تراکتوری به مقصد گل گهر، شاید حضور یک بازیکن از جمع سیرجانی‌ها در تبریز باشیم.

علی دشتی وینگر ۲۸ ساله فصل گذشته تیم گل گهر سیرجان دقایقی پیش با عقد قرارداد رسمی به جمع شاگردان فیروز کریمی پیوست. این بازیکن سابقه بازی در تیم‌های پارس جنوبی جم، پیکان، سایپا، استقلال تهران، ذوب‌آهن و گل گهر را هم در کارنامه دارد.

دشتی یکی از بازیکنان شاخص پارس جنوبی جم با مهدی تارتار بود که تاثیر زیادی در درخشش این تیم داشت و با پایان فصل به سایپا پیوست و شاگرد علی دایی شد. او پس از یک فصل حضور در جمع نارنجی‌پوشان به استقلال پیوست ولی اوضاع در این تیم هیچ وقت برای علی دشتی خوب پیش نرفت و سرانجام پس از یکسال حضور در استقلال، در روزهای پایانی پنجره تابستانی لیگ بیستم به ذوب‌آهن پیوست. او بعد از نیم‌فصل راهی گل گهر شد و در نقل و انتقالات تابستانی با نفت مسجد سلیمان به توافق رسید ولی در نهایت سر از تراکتور در آورد!