تکذیب خبر کشته شدن دانش آموز دختر اردبیلی 
تکذیب خبر کشته شدن دانش آموز دختر اردبیلی 
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل، ادعای فوت یک دانش آموز بر اثر ضرب و شتم را تکذیب کرد.

به گزارش عصرتبریز، روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر این که دانش آموزان دختر دبیرستان شاهد اردبیل شعارهایی را در مدرسه سر داده اند و متعاقب آن لباس شخصی ها به مدرسه حمله کرده و تعدادی را مجروح و بازداشت کرده اند و یک دانش آموز نیز بر اثر جراحات وارد فوت شده است.

پیرو این خبر، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا، ادعای فوت یک دانش آموز بر اثر ضرب و شتم را تکذیب کرد.

علی محبوبی پور شایعات و ادعای رسانه‌های معاند درباره جان باختن یک دانش آموز دختر در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا دروغ است و به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با اشاره به مانور گسترده رسانه‌های ضد انقلاب و انتشار وسیع این خبر کذب تصریح کرد: مردم مومن، انقلابی و غیرتمند اردبیل تحت تاثیر شایعات رسانه‌های معاند قرار نمی‌گیرند.

محبوبی پور با بیان اینکه این ادعاها برای تهییج عواطف مردم انقلابی اردبیل است، تصریح کرد: در اردبیل تاکنون هیچ کشته و مجروحی نداشتیم و حتی دستگیری افراد هم در این شهر قابل توجه نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: هیچ دانش‌آموزی طی روزهای اخیر دستگیر نشده و این موضوع نیز کذب است.

روز جمعه ۲۲ مهرماه، برخی رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور در خبرسازی دروغی مدعی ضرب و شتم دانش‌آموزان دختر دبیرستان شاهد اردبیل در روز پنجشنبه و فوت یکی از دانش‌آموزان بر اثر خونریزی ناشی از ضرب و شتم شدند.

این در حالی است که روز پنجشنبه مدارس اردبیل تعطیل بوده و اساسا دانش‌آموزی در مدارس حضور نداشته که مورد ضرب و شتم قرار گیرد.