کشف تریاک در فرودگاه تبریز
کشف تریاک در فرودگاه تبریز
رئیس پلیس فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی از کشف ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ لریان در تشریح این خبر، گفت: در بازرسی از چمدان یکی از مسافران پرواز استانبول مقدار ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضایی شد.

وی از مسافران درخواست کرد: مسافران خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص حمل مواد مخدر را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ فرودگاه اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند هم از کشف البسه خارجی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر بیان کرد: مأموران انتظامی کلانتری ۱۲ امام (ره)مرند در حین گشت زنی به دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و خودرو سمند مشکوک و برای بررسی بیشتر آن‌ها را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروهای متوقف شده تعداد ۲۹۳ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی مرند با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را پنج میلیارد ریال برآورد کردند خاطر نشان کرد: در این خصوص دو نفر متهم دستگیر که با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با قاچاق انواع کالا و اقلام ممنوعه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر نیز از دستگیری سارق منزل و دو نفر مالخر در عملیات ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ قدرت آقاپور در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع سرقت به عنف منزل در یکی از محلات شهرستان رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام کار اطلاعاتی و با تلاش بی‌وقفه سارق سابقه‌دار را دراین راستا شناسایی کردند که با هماهنگی قضائی طی عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ آقاپور تشریح کرد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به سرقت وجه نقد و طلاجات از منزل مالباخته معترف شد که در ادامه دو نفر مالخر نیز در این خصوص دستگیر شدند و متهمین با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از شهروندان درخواست کرد: از نگهداری بیش از نیاز وجه نقد در منزل خودداری کرده و هر گونه موارد مشکوک را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.