پلیس فتا: کاربران اینستاگرام بییشتر مواظب باشند
پلیس فتا: کاربران اینستاگرام بییشتر مواظب باشند

عصر تبریز: پلیس فتا صفحات جعلی در فضای مجازی را رصد کرده و با عاملان ایجاد این صفحات برخورد می کند . سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی و سخنگوی ناجا در گفتگو با آریا، در پاسخ به اینکه آیا پلیس در رابطه با برخی که نسبت به راه اندازی صفحات جعلی در فضای مجازی […]

عصر تبریز: پلیس فتا صفحات جعلی در فضای مجازی را رصد کرده و با عاملان ایجاد این صفحات برخورد می کند .

سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی و سخنگوی ناجا در گفتگو با آریا، در پاسخ به اینکه آیا پلیس در رابطه با برخی که نسبت به راه اندازی صفحات جعلی در فضای مجازی اقدام می نمایند و موجب نگرانی و ناراحتی مردم می شوند، تدابیری اندیشیده است یا خیر؟ اظهار داشت: درباره راه اندازی صفحات اجتماعی جعلی به نام افراد خاص، پلیس فتا در فضای مجازی این گونه اتفاقات را رصد می کند.

سخنگوی ناجا افزود: کسانی که در این زمینه شکایتی داشته باشند می توانند مراجعه کنند و پیگیری های قانونی نیز در این رابطه انجام می گیرد.

سردار منتظرالمهدی همچنین هشدار داد: کاربران نسبت به صفحات اینستاگرام مواظبت بیشتری داشته باشند زیرا سرورهای اینستاگرام در خارج از کشور قرار دارد.

وی درباره مطالبی که در به اسم پلیس فتا در صفحات اجتماعی ارسال شده بود نیز گفت: اخیراً به اسم پلیس فتا صفحاتی ایجاد شده و از طریق آن به مردم هشدار می دهند شما در صفحه خودتان مرتکب اعمال مجرمانه شده اید.

سخنگوی ناجا در پایان اظهار داشت: پلیس فتا هیچ صفحه ای را در شبکه های مجازی و موبایلی ایجاد نکرده است و صفحاتی که به اسم پلیس فتا ایجاد شده است، جنبه کلاهبرداری دارد