جزئیات آخرین روند آماده‌سازی ورزشگاه یادگار تبریز
جزئیات آخرین روند آماده‌سازی ورزشگاه یادگار تبریز
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی آخرین وضعیت آماده‌سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را برای آغاز مسابقات لیگ برتر تشریح کرد.

به گزارش عصرتبریز، ایوب بهتاج امروز (چهارشنبه) درباره وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برای میزبانی از دیدارهای خانگی تراکتور، اظهار داشت: اولین دیدار خانگی امسال تیم تراکتور مقابل پرسپولیس است که این دیدار در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار می‌شود. برخی مشکلاتی در ورزشگاه یادگار امام وجود داشت که خیلی از آنها را برای آغاز لیگ برتر رفع کرده‌ایم.

وی افزود: برخی از صندلی‌های ورزشگاه یادگار شکسته بود و در برخی از سکوها هم اصلاً صندلی وجود نداشت. سعی کردیم همه سکوهای ورزشگاه را با صندلی تجهیز کنیم. کار شماره گذاری صندلی‌ها در مراحل پایانی قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت گیت‌های بلیت فروشی ورزشگاه یادگار امام، خاطرنشان کرد: برای تجهیز ورزشگاه اول تبریز با گیت‌های بلیت فروشی استاندارد روز با شرکتی که قرارداد داریم. این شرکت هم قول داده که گیت‌ها را بعد از مهرماه تحویل بدهد. در این مدت، ما گیت‌های قبلی را نصب کردیم و از این بابت هم مشکلی نداریم.

بهتاج در ادامه از برگزاری جلسه کمیسیون امنیت ورزش در ورزشگاه یادگار امام خبر داد و گفت: جلسه شورای تامین امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد و اعضا از ورزشگاه یادگار امام بازدید کردند. شهرداری تبریز هم همکاری خوبی با اداره کل ورزش و جوانان داشت و جاده جنوبی ورزشگاه را برای آسفالت ریزی مهیا کرد.

وی ادامه داد: به طور کلی، آماده سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) به خوبی پیش رفته و الان فقط بحث بلیت فروشی الکترونیکی باقی مانده است. در این خصوص هم به باشگاه تراکتور نامه‌ زدیم تا این سیستم را یک بار پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در ورزشگاه یادگار تست کند تا مشکلی وجود نداشته باشد. از بابت در زیرساخت‌ها مشکلی نداریم و اگر ان‌شاءالله بحث تست بلیت الکترونیکی هم انجام و خیال ما راحت شود، ورزشگاه کاملاً مهیای برگزاری دیدار تراکتور – پرسپولیس خواهد شد.